Vendégkönyv

Te.

Ha nem haragszol tartok egy kis elmélkedést Rólad, a vendégkönyvedben.:)
Pesszimistának és taszító személyiségnek tartod magad, emiatt nem kedveled magad túlzottan- gondolom. Ettől még idegesebb és lehangolóbb leszel és ez így megy spirálban..
Nem tudod az okát, pedig szerintem ott van az orrod előtt ennek a viselkedésnek az oka. Mármint.. lehet h tévedek, de nekem ez az elméletem. A magány. Félsz, hogy egyedül maradsz. Mesélsz/meséltél Y.-ról. H anno eltávolodtatok egymástól, és ezt ahogy elnéztem rosszul viselted. Mikor kibékültetek kicsit jobb kedved volt. Még fanficet is írkáltál meg minden. Aktívabban blogoltál jobb kedved volt. (mármint így tűnt)
Azután megmutatkozott a saját éned előtte. Nem feltétlenül rossz.. csak lehet h a valódi semélyiséged szarkasztikus, és túúúúl realista. (és valjuk be, a realista dolgok többnyire negatívak..:)) Eiatt az emberek negatív embernek hisznek/gondolnak. Ezt észrevetted ezért te is rosszul érzed magad. Nem akarsz egyedül lenni.
Kell neked valaki, aki több pozitívitásra ösztönöz és nem kerül el, amikor néha akad egy lehangolóbb pillanatod.
Nem ismerem Y.-t, és nem akarok vakon ítélkezni, de ha a barátnőd lennék, nem kerülnélek csak úgy el, mikor negatív, vagy.. "taszító" vagy. Inkább segítenék rajtad. Ott lennék veled.
Oké, ez furán hangzott egy vadidegen bloggertől, de megismétlem: most csak elmélkedek. Remélem nem gond^^
És azt is remélem, h ezzel most nem zavartalak össze. Lehet, h tévedek, de én a posztjaid alapján így gondolom.
És a fene egye meg! Neked semmi szükséged agyturkászhoz! Csak egy IGAZ barát kell....

Új hozzászólás hozzáadása