Vendégkönyv

Re:Én.

Nem, épp ellenkezőleg. Örülök, ha véleményt mondanak rólam, és arról amit csinálok. Próbálok bekezdések szerint válaszolni, csak hogy követhető legyen:))
Szóval, igen nem igazán bírom magam, sőt. Tudom, h megyek lefelé, de mintha most meg tudtam volna állni.
Megint igen, nekem is ez a véleményem, a magánytól egy kicsit félek, mármint attól, h majd mindenki otthagy, és ha odamegyek vkihez, akkor az majd undorral elhúzódik. Igen, Y. egy külön dolog. Mióta kibékültünk, egy gonddal kevesebb, és mintha most jobban is kaparna.
A valós énem nem előtte mutatkozott meg, hanem Z. előtt. Őt nem említettem túl sokat, de azt h még nem egy teljesen magát elhagyott izé vagyok, végülis neki köszönhetem. De egy kicsit jobban megnyíltam mint kellett volna, és több negativitást engedtem meg magamnak, ezt pedig nem bírta és kijelentette, h unja..stb
Igazából, most Y. volt az, aki egy hete nagyjából összekapart. Feel like a rántottaxd
Az utolsó bekezdésed meghatott:') nagyon kedves vagy, annyira nem lehetsz vadidegen, ha ilyen hasonló a gondolkodásunk. Meglehetősen helytálló elméletet állítottál föl. Nem, szó sincs róla, nem zavartál össze.
És igen, azt hiszem tényleg inkább egy IGAZ barát kéne, mint egy doki, látom is valakiben az erre alkalmatosságot (meg még egy emberben, de ő az is), de már nem fogok úgy bízni benne, mint azelőtt, és nem is merem teljesen átadni magam még ennek( mind a ketten tudjuk kire gondolok).

Új hozzászólás hozzáadása